Заходи до Дня боротьби з торгівлею людьми

Дата: 13.10.2021 08:22

Торгівля людьми – це не міф! Це нагальна проблема сьогодення. Особливо це стосується жінок та дітей. Тому ця тема зараз набирає великих обертів у виховній роботі школи. Все більше людей у світі зустрічаються з цим ганебним явищем.

З метою підвищення рівня поінформованості та усвідомлення проблеми торгівлі людьми, обговорення причин, форм та ознак цього явища, соціальний педагог Альона Побідаш та практичний психолог Людмила Балюх Срібнянської ЗОШ І-ІІІ ст. до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, що відзначається 18 жовтня, провели бесіду з елементами тренінгу для здобувачів освіти 4-11-х класів.
Здобувачі освіти висловлювали свої думки на тему: «Торгівля людьми» і які асоціації викликали в них ці слова; в ігровій формі визначали за зовнішністю хто жертва, а хто торговець; розглядали ситуаційні задачі.

По закінченню заняття учні побажали один одному бути обачними, уважними та не потрапляти в подібні ситуації.