Участь у спортивно-масовому заході "Cool Games"

Дата: 12.12.2018 08:50

З 01 по 04 грудня 2018 року стартував інноваційний мегапроект «Cool Games» – всеукраїнський спортивно-масовий захід для учнів і учениць 9–17 років. Цей захід пройшов у Міжнародному дитячому центрі «Артек» у Пущі-Водиці. У ньому взяли участь 550 дівчат і хлопців з 24 регіонів України та міста Києва, вони змагалися в естафетах та рухливих командних іграх.

Учасниками цього заходу стала і команда Дігтярівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Срібнянської селищної ради (керівник Буряк І.М.).

Вкрай важливим елементом «Cool Games» є той факт, що вони не потребують спеціальної підготовки, а мають на меті саме популяризувати фізичну культуру серед учнів і учениць закладів загальної середньої освіти. Це новий формат проведення уроків фізичної культури – цікавий, оригінальний та привабливий для нашої молоді.

Змагання подарували як учасникам, так і публіці чимало яскравих та незабутніх моментів, океан емоцій та позитиву.