Змагання з футболу серед команд 5-9 класів

Дата: 23.10.2019 09:03

18 жовтня 2019 року  в рамках Спартакіади учнівської молоді проведено змагання з футболу серед команд 5-9 класів закладів загальної середньої освіти.
    Серед шкіл І-ІІІ ступенів участь у змаганнях взяли команди Дігтярівської, Карпилівської, Сокиринської та Срібнянської ЗОШ.
    Перше місце здобула команда Срібнянського ЗЗСО, друге Дігтярівського – третє Карпилівського закладів загальної середньої освіти. На четвертому місці команда з с. Сокиринці.
     Школи І-ІІ ступенів змагалися на базі Подільської ЗОШ. Участь взяли 4 команди із Горобіївської, Гриціївської, Калюжинської та Подільської шкіл.
     Переможцем змагань стала команда з  Подолу, друге місце виборола команда Калюжинської ЗОШ, третє – з Горобіївської ЗОШ. Команда Гриціївської школи зайняла четверту позицію.