Відбулися змагання з шашок

Дата: 17.12.2018 09:48

14 грудня на базі Срібнянськоїзагальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів в рамках Спартакіади учнівської молоді 2018-2019 навчального року пройшли змагання з шашок.

У змаганнях взяли участь команди із 9 закладів загальної середньої освіти Срібнянської об’єднаної територіальної громади та 1 команда Срібнянськогорайону.

У командному заліку серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів перемогу здобула команда Карпилівської школи, ІІ місце виборола команда Дігтярівської, ІІІ – Срібнянської ЗОШ. Четверте місце посіла команда Гурбинської ЗОШ І-ІІІ ступенів.На п’ятій позиції команда Сокиринської школи.

Серед шкіл І-ІІ ступенів переможцем стала команда Горобіївської ЗОШ, срібло вибороли учасники з Гриціївки, бронзу – команда з Подолу. Четверте місце отримала команда з Васьківського ЗЗСО, п’яте – учасники з Калюжинського ЗЗСО.