Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Срібнянської селищної ради
Офіційний веб-сайт

Семінар-практикум вчителів іноземної мови

На базі Гриціївської ЗОШ І-ІІ ступенів відбувся семінар-практикум учителів іноземної мови з теми «Іншомовна освіта в новій українській школі». У ході роботи обговорювалися нагальні питання щодо особливостей навчання іноземної мови молодших школярів (Отрош Л.К., Якунько О.В. (Подільська, Дігтярівська ЗОШ)), використання ІКТ на уроках іноземної мови» (Кузьменко Л.П., Срібнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів), розвитку комунікативної компетенції на уроках іноземної мови шляхом використання ІКТ (Сергієнко Л.Л., Срібнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів).

Демонстраційний урок у 1 класі з теми «Тварини» провела Нещерет Анна Петрівна. Зробивши самоаналіз та аналіз заняття, вчителі обмінялися практичними навиками, думками з приводу змін у навчанні здобувачів освіти 1 класу,  опрацювали нові нормативні документи.

Підсумовуючи теоретичну та практичну частини заняття, зроблені висновки щодо засобів ефективного іншомовного навчання учнів та розвитку різноманітних здібностей дитини засобами іноземної мови у відповідності психофізіологічних особливостей учнів молодшого шкільного віку.« повернутися до списку новин