Літні мовні табори - 2019

Дата: 13.06.2019 10:20

Під час літньої оздоровчої кампанії, в рамках роботи  таборів з денним перебуванням і з метою популяризації вивчення іноземних мов та удосконалення мовленнєвої компетенції учнів, у Гриціївському, Гурбинському, Дігтярівському, Карпилівському, Подільському, Срібнянському  закладах загальної середньої освіти працювали  літні мовні табори  у яких діти мали змогу поглиблювати знання іноземних мов, поєднуючи навчання із захоплюючим відпочинком.

Основна мета роботи мовних таборів – зацікавити  вивченням англійської та німецької мов, допомогти подолати психологічний та мовний бар’єри. Саме тому педагоги-керівники підібрали завдання розважального та розвивального характеру: презентації, квести, кулінарні майстер-класи, ігри, пісні, танці, екскурсії, інтерв’ю, перегляди навчального відео, створення проектів, мультфільмів, інсценізації казок.
Учасниками мовних таборів стали здобувачі освіти 1-8 класів. До роботи  з дітьми були залучені вчителі іноземних мов: Анна Нещерет, Марина Власенко, Наталія Харченко, Тетяна Шишко, Людмила Отрош, Людмила Масьома,  Ліана Войтович.
Робота таборів тривала 14 днів. Кожен день проходив цікаво та весело, із незмінним девізом «Спілкуймося англійською!» Учні змогли здобути необхідні мовні навички, спілкуючись іноземною мовою і поглибити знання з культури англо- та німецькомовних країн.
Підсумком роботи таборів стали урочисті закриття під час яких діти, виконуючи проектні роботи та створюючи презентації, відзначили найцікавіші моменти.
Усі 87 учасників були  активними у різних видах діяльності, уміло працювали в групах та парах, за що і були нагороджені подяками, значками, сувенірами.

Митєєвості табору "Веселка"  Карпилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Юні лінгвісти Гурбинської ЗОШ І-ІІІ ступенів