День українського козацтва в ЗДО

Дата: 18.10.2021 12:23

У закладах дошкільної освіти громади відбулися заходи, приурочені Дню українського козацтва.

Упродовж дня були організовані та проведені різноманітні заходи за участю вихованців. Були проведені тематичні бесіди та заняття, перегляд тематичних картин, розучування віршів,  проведення сюжетно-рольових  ігор, читання художніх творів. Діти отримали знання про козаків, які захищали нашу Україну з незапам’ятних часів.

Вихованці залюбки взяли участь у спортивно – музичних розвагах «Ми козачата» ,  «Ми малята , спритні козачата», «Козацькі змагання». Малята проявили неабияку спритність, швидкість та завзятість.

На святі відчувався позитивний настрій та піднесення, зміцнення патріотичного духу дітей. Ми впевнені, що  ті зерна знань та любові до своєї Батьківщини, гордості за свій народ, закладені педагогами, обов’язково зростуть, і  вихованці закладів дошкільної освіти  стануть справжніми громадянами України.

Вихованці Сокиринського ЗДО "Метелик"

Вихованці Дігтярівського ЗДО "Сонечко"

Вихованці Гриціївського ЗДО "Журавлик"

Вихованці Карпилівського ЗДО "Казка"