Відзначення талановитих та успішних

Дата: 26.06.2020 12:27

23 червня 2020 року в Сокиринцях вже другий рік поспіль талановитих школярів Срібнянщини та Прилуччини вітали керівники районних рад, громад обох районів та Прилуцької районної адміністрації. Ініціатором та меценатом урочистостей, як і торік, був Олег Дмитренко.

Почесні грамоти районної ради вручили нашим школярам голова ради Олена Панченко, заступник Срібнянського селищного голови Володимир Шуляк.
Героїв свята вітали Олег Дмитренко і депутат Прилуцької міської ради Дмитро Третяченко. Вони відзначили школярів грошовими преміями, подарунками та грамотами.
З Срібнянського району відзнаки і премії одержали дипломанти ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад Віктор Гриценко (учень 11 класу Дігтярівської школи), Тамара Дрозд (учениця 9 класу Срібнянської школи), Юлія Завгородня (учениця 11 класу Срібнянської школи), Олександр Кондратюк (учень 11 класу Дігтярівської школи), Владислав Радченко (учень 9 класу Срібнянської школи), Владислав Столяренко (учень 8 класу Срібнянської школи), Єлізавета Таран (учениця 10 класу Срібнянської школи), Юлія Фанта (учениця 11 класу Срібнянської школи), Денис Хропост (учень 11 класу Дігтярівської школи).
За високі професійні досягнення були відзначені директор Срібнянської школи Валерій Декрет і вчитель історії та правознавства Оксана Гарах.