ХІV благодійна акція «Серце до серця»

Дата: 18.04.2019 12:39

Всюди, де є людина, є можливість проявити добро             Сенека

Із метою формування здорового способу життя серед дітей і молоді, розвитку молодіжного та дитячого волонтерського руху за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Міністерства охорони здоров"я України, Міністерства соціальної політики України, Міністерства освіти і науки України Всеукраїнським благодійним фондом «Серце до серця» з 01 по 30 квітня 2019 року триває  ХІV Всеукраїнська благодійна акція «Серця до серця» під гаслом «Дитяче серденько, живи!», метою якої є збір коштів на придбання кардіологічного медичного обладнання для дитячих лікарень області.

Усі заклади загальної середньої освіти Срібнянської ОТГ активно долучилися до благодійного заходу. Спільними зусиллями учнівських та педагогічних колективів зібрано  2564 гривні.
Дякуємо всім за розуміння, підтримку, щиросердність, доброчинність!
Недарма народна мудрість влучно тлумачить: «Що з серця походить, те й до серця доходить», «Краще зробити одну добру справу, ніж сказати 100 добрих слів».