Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Срібнянської селищної ради
Офіційний веб-сайт

Тенісний турнір пам'яті О.Таценка серед команд ЗЗСО

 24 січня 2020 року на базі Карпилівського та Гриціївського ЗЗСО відбувся щорічний тенісний турнір пам’яті нашого земляка Олександра Таценка, який загинув на сході України, поблизу міста Мар’їнка, захищаючи незалежність та цілісність української  держави.   

Участь у турнірі взяли 10 команд із закладів загальної середньої освіти Срібнянської об’єднаної територіальної громади та Срібнянсього району.

Переможцем змагань серед шкіл І-ІІІ ступенів стали: команда Срібнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів (І загальнокомандне місце), Карпилівської (ІІ місце) та Гурбинської ЗОШ (ІІІ місце).

У трійку лідерів серед команд ЗОШ І-ІІ ступенів ввійшли – команда Гриціївської ЗОШ (І місце), Горобіївської (ІІ місце) і Васьківської ЗОШ (ІІІ місце).

В особистому заліку серед дівчат ІІІ місце вибороли – Фанта Юлія, Паршина Дар’я, учениці Срібнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Гомон Аліна, учениця Калюжинської ЗОШ І-ІІ ступенів і Слободенюк Вікторія, учениця Горобіївської ЗОШ.

ІІ місце завоювали – Дейнека Каріна, учениця Дігтярівської ЗОШ, Мура Дарина (Гурбинська ЗОШ), Росада Вікторія (Васьківська ЗОШ), Білодід Марина (Подільська ЗОШ).

Золоті нагороди отримали – Лавріненко Анна (Гурбинська ЗОШ), Шишко Катерина (Карпилівська ЗОШ), Скорик Альона (Гриціївська ЗОШ), Глушко Аліна (Гриціївська ЗОШ).

В особистому заліку серед юнаків ІІІ місце завоювали – Кононович Владислав (Карпилівська ЗОШ), Умовіст Михайло (Гурбинська ЗОШ), Бережний Ростислав (Подільська ЗОШ), Куда Сергій (Гриціївська ЗОШ).

Срібло вибороли – Головка Олександр (Гурбинська ЗОШ), Солодовник Дмитро (Карпилівська ЗОШ), Михайлов Олександр (Горобіївська ЗОШ) та Шитель Антон (Подільська ЗОШ).

Золоті нагороди отримали – Зарубін Денис, Єломенко Роман (Срібнянська ЗОШ), Сова Сергій (Васьківська ЗОШ), Потапенко Олександр (Горобіївська ЗОШ).

Грошові премії командам-переможцям від постійного спонсора турніру СТОВ «Батьківщина», медалі та кубки від організатора змагань (відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Срібнянської селищної ради) вручили – голова Срібнянської районної ради Олена Панченко, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Віталій Никоненко, депутат Срібнянської селищної ради Анатолій Ковганенко та завідувачка методичним кабінетом відділу освіти Людмила Мотузка.
Від щирого серця вітаємо переможців!

 



« повернутися до списку новин