Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Срібнянської селищної ради
Офіційний веб-сайт

Хакатон "STEM-урок: методичні підходи та гендерні стереотипи" у м. Полтава

28-30 листопада 2019 року в м. Полтава відбудеться шостий хакатон «STEM-урок: методичні підходи та гендерні стереотипи» для вчителів Полтавської, Сумської, Черкаської та Чернігівської областей.

Мета хакатону: популяризація напрямів STEM-освіти, заохочення до використання STEM-методик в освітньому процесі з урахуванням гендерних підходів та пошуку інноваційних рішень щодо створення умов, які сприятимуть зацікавленості учнівської молоді вибором STEM-професій.
Організатори заходу: CSR Ukraine, експертна організація Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення спільно з Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти».
Участь у заході безкоштовна. Організатори покривають всі витрати, в тому числі проїзд і проживання..
Під час триденного хакатону вчителі:
–дізнаються від новаторів-освітян про те, як вони змінили підходи до викладання STEM-предметів;
– опанують методи для підвищення інтересу учнівської молоді до STEM за допомогою дизайн-мислення;
– набудуть практичний досвід роботи в групах щодо розробки проектів та методик, які допоможуть перевіряти STEM-уроки на наявність гендерних стереотипів.
Учителям STEM-предметів потрібно:
1. Зареєструватися особисто до 21 листопада 2019 року за посиланням:
https://forms.gle/eGBVQumpinbzSNds8
2. У реєстраційній анкеті описати свою мотивацію, а також шляхи залучення учнів та учениць до STEM (Ваша відповідь на це питання – один з ключових критеріїв відбору).
3. Дочекатись результатів відбору кандидатів для участі у хакатоні. 22 листопада на вказану під час реєстрації електронну адресу вам буде надіслано Лист-запрошення на хакатон (також з результатами відбору можна буде ознайомитися на сайті: csr-ukraine.org та на facebook-сторінці Дівчата STEM facebook.com/divchatastem).

З будь-яких питань щодо участі, звертайтесь за телефоном (044) 292-02-48
У 2018/2019 навчальному році Організатори вже успішно провели 5 Хакатонів для вчителів у Дніпрі, Івано-Франківську, Маріуполі, Одесі та Хмельницькому. Як це відбувалося можна переглянути за посиланнями:
https://bit.ly/2ObRUmN, https://ukraine.unfpa.org/uk/STEMDnipro
**STEM-предмети – це фізика, астрономія, хімія, математика, інформатика, біологія, технології, робототехніка, географія та економіка.« повернутися до списку новин