Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Срібнянської селищної ради
Офіційний веб-сайт

Семінар-практикум з виховної роботи

21 лютого на базі Подільської школи ( в.о. директора Людмила Тяжкун) відбувся семінар-практикум  заступників директорів з виховної роботи, класних керівників та педагогів-організаторів із теми  «Профілактична робота щодо формування ненасильницьких моделей поведінки серед дітей та молоді».

Учасники зібрання розглянули питання щодо соціально-просвітницької діяльності з попередження насильства серед дітей; проблем насильства та суїцидальних проявів у шкільному середовищі; роботи класного керівника з попередження насильства в учнівському колективі; порядку реагування на випадки насильства та жорстокого поводження з дітьми.

Увазі гостей був запропонований тематичний виховний захід «Даруйте всім добро!». Учнівський колектив школи за участю педагога-організатора Юлії  Овдієнко продемонстрував  вірші,  пісні, інсценізацію соціального театру «Серце», порушивши нагальні проблеми толерантного ставлення один до одного.

Зворушливим виявився виступ учителів, Ніни Бегези та Григорія Шульги, разом із ученицями школи.

Практичний психолог Тетяна Кот провела тренінг для педагогічних працівників «Стоп, булінг!».

У ході роботи педагоги вкотре зосередили свою увагу на проблемах виховання підростаючого покоління, обмінялися досвідом роботи з питань протидії булінгу. 
 « повернутися до списку новин