День захисника України в Срібнянській школі

Дата: 13.10.2021 14:36

День захисника України – свято, що відзначається 14 жовтня у день Святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас із Днем Українського козацтва. Це свято пам’яті про наших гордих предків, які вогнем і мечем виборювали право на незалежність рідної держави, свято вшанування козацької  доблесті, свято вдячності всім, хто захищав і захищає нашу рідну землю.

До відзначення цієї дати в Срібнянській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено інформаційні хвилинки, уроки мужності, години класного керівника, уроки-диспути, конкурси малюнків, патріотичні квести: «Ми нащадки козацького роду», « Між титанами духу і титанами зброї», «Нащадки козацької слави», «Козацькому роду нема переводу», «Славні часи козаччини».

Учні 4-Б класу разом з класним керівником Пилипченко Т.Г. підготували свято «Ми нащадки козацького роду», на якому звучали пісні та вірші про Україну, свій народ, бажання стати нащадками славних лицарів українських – козаків.

Здобувачі освіти 9-Б класу разом із класним керівником І.А. Кочергою підготували лінійку «Ми -  діти славних козаків ». Вчителем історії  А.П. Данилейко разом з працівниками Срібнянської центральної бібліотеки та військовослужбовцями Другого відділу Прилуцького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки К.Омельченко, Р.Овдій провели спільний урок «Україна мати, вмій її захищати», на якому учням продемонстрували необхідні якості,  які притаманні майбутньому воїнові, щоб стати  палкими патріотами, свідомими громадянами України.

Шкільним бібліотекарем оформлено виставку літератури з патріотичного виховання.

Проведення таких заходів допомагає дітям краще пізнати історію своєї країни, адже нашим сучасникам потрібно дбати про культурне і духовне відродження народу, потрібно навчитися пишатися тим, що ми – українці.

З Днем українського козацтва! З Днем захисника України!!!