Заходи до Всеукраїнського тижня з протидії булінгу в Дігтярівському ЗЗСО

Дата: 04.10.2021 14:53

З метою запобігання випадків небезпечної поведінки дітей з 27 вересня по 01 жовтня 2021 року в закладах освіти проходив Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу.

У рамках Тижня практичним психологом Дігтярівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Наталією Коваленко було проведено ряд заходів.

Учні 4-5 класів переглянули та обговорили мультфільм "Булінг у шкільному колективі".

Із здобувачами освіти 6-7 класів проведені години спілкування "Кібербулінг: види, ознаки, відповідальність". Старшокласники розглянули ситуації та обговорили алгоритми дій, відповідальність за вчинення булінгу, надали поради уявному потерпілому персонажу.

Для педагогічних працівників було проведено інформаційну хвилинку про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо протидії булінгу.