Змагання з легкої атлетики

Дата: 25.04.2019 15:15

24  квітня 2019 року на базі Дігтярівської  загальноосвітньої школи в рамках Спартакіади учнівської молоді 2018-2019 років проведено змагання з легкої атлетики. Участь у змаганнях взяли команди з 9 закладів загальної середньої освіти, підпорядкованих Срібнянській селищній раді та учасники із Васьківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Срібнянської районної ради.

Учасники змагалися у двох вікових категоріях – середній та старшій групах.
   Програма змагань складалася із 5 видів: біг 100 м (для середньої групи 60 м), стрибок у довжину з розбігу, штовхання ядра, метання гумового м’яча, естафета.
   Перше місце серед команд шкіл І-ІІІ ступенів виборола команда Дігтярівської ЗОШ, друге – Гурбинської, третє – Карпилівської ЗОШ.
   Серед команд закладів загальної середньої освіти І-ІІ ступенів золото завоювали учасники з Гриціївської школи, срібло – команда Васьківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, бронзу – учасники з Подолу.
   Команди-переможці отримали грамоти та медалі від організаторів змагань.