Літня дистанційна сесія «STEM-школа – 2020»

Дата: 25.06.2020 15:40

Шановні колеги!!! Повідомляємо Вас про такі події літа!!!

1. Відділ STEM-освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» спільно з ДВНЗ «Університет менеджменту освіти», видавництвом «Видавничий дім «Освіта» проводять 18-20 серпня 2020 року літню дистанційну сесію «STEM-школа – 2020».

У програмі сесії будуть представлені навчально-методичні матеріали за напрямами:
· науково-теоретичні, методичні аспекти розвитку напрямів STEM-освіти;
· цифровізація освітнього процесу;
· STEMathematics: умови, ефективні технології, можливості;
· партнерство для STEM-освіти: успішна взаємодія стейкхолдерів.

2. З метою ознайомлення педагогічної громадськості з інноваційними освітніми технологіями, необхідними для реалізації концептуальних засад Нової української школи, розвитку напрямів STEM-освіти Інститут модернізації змісту освіти (відділ STEM-освіти) спільно з ГО «Про.Про.Лаб» проводить в 2020/2021 навчальному році захід «Інженерний тиждень». Участь безкоштовна.
Запрошуються педагогічні працівники для участі в конкурсі розробки практичних завдань для кейсу методичних матеріалів «Інженерний тиждень - 2021» до 31 серпня 2020 року. За результатами конкурсу організаторами буде відібрано 16 завдань, які увійдуть до кейсу методичних матеріалів «Інженерний тиждень - 2021». Педагоги-переможці отримають сертифікати та грошові винагороди (за сприяння ГО «Про.Про.Лаб»).