A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Срібнянської селищної ради
Офіційний веб-сайт

Оприлюднений графік проведення ЗНО-2022

Дата: 05.11.2021 11:05
Кількість переглядів: 94

Міністерство освіти і науки України затвердило графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року.

Тестування основної сесії ЗНО-2022 відбудуться за таким графіком:
фізика    23 травня
хімія    26 травня
українська мова, українська мова і література    31 травня
математика, математика (завдання рівня стандарту)    3 червня
іспанська мова, німецька мова, французька мови    6 червня
англійська мова    7 червня
історія України    10 червня
географія    14 червня
біологія    17 червня
Інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 30 червня 2022 року.
Відповідно до наказу МОН реєстрація осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 1 лютого до 9 березня 2022 року. Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 1 березня 2022 року. До 9 березня можна буде здійснити перереєстрацію, обравши інші предмети для складання ЗНО.
На сайті Київського регіонального центру оцінювання якості освіти опубліковано характеристики цьогорічних сертифікаційних робіт, критерії оцінювання завдань відкритої форми та схеми нарахування балів за виконання завдань сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання.
У характеристиці сертифікаційної роботи з певного навчального предмета зазначено структуру тесту, кількість та типи завдань, наведено схему нарахування тестових балів і кількість балів, які можна отримати, правильно виконавши всі завдання тесту. Також зазначено час, відведений на його виконання. Докладне ознайомлення з інформацією, поданою в характеристиці сертифікаційної роботи, допоможе раціонально розподілити час для виконання її завдань та виробити власну стратегію ефективної роботи під час проходження зовнішнього незалежного оцінювання.
Критерії оцінювання завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю містять розширену інформацію про нарахування балів за виконання завдань за певним критерієм. Наприклад, після ознайомлення з критеріями оцінювання власного висловлення з української мови учасник / учасниця тестування знатиме, з яких частин має складатися власне висловлення та наявність яких помилок призведе до зменшення кількості тестових балів під час оцінювання цього завдання.
Нагадуємо, що зміст сертифікаційних робіт відповідатиме програмам зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженим наказами Міністерства освіти і науки України від 26 червня 2018 року №696, від 20 грудня 2018 року №1426, від 04 грудня 2019 року №1513.
Стануть у пригоді під час підготовки до тестування завдання сертифікаційних робіт попередніх років, які розміщено на сайті КРЦОЯО у рубриці «Тести минулих років».
Пропонуємо педагогічним працівникам, здобувачам освіти 11-х класів, батькам ознайомитися з інформацією, яка допоможе майбутнім учасникам підготуватися до проходження зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року.

 


« повернутися

Вхід для адміністратора