A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Срібнянської селищної ради
Офіційний веб-сайт

Щодо відзначення Європейського дня захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства

Дата: 18.11.2021 10:43
Кількість переглядів: 30

 18 листопада відзначається Європейський день захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства. Також щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», метою якої є привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім"ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

Міністерством освіти і науки України спільно з освітнім проєктом «Stop_sexтинг» 22 листопада 2021 року о 14:00 годині заплановано проведення вебінару для педагогічних працівників щодо онлайн-безпеки з метою удосконалення компетентностей педагогічних працівників щодо виявлення та реагування на випадки потрапляння здобувачів освіти у ризиковану ситуацію онлайн (у тому числі й онлайн сексуального насильства), а також щодо реалізації профілактичних дій для захисту дітей від ризиків в інтернеті.

Трансляція вебінару відбудеться на сторінці у мережі Фейсбук освітнього проекту «Stop_sexтинг» (http://www.facebook.com/stopsextingua).

Участь у вебінарі передбачає отримання іменного електронного сертифікату про його проходження. З детальною інструкцією щодо отримання такого документу можна ознайомитись на сайті освітнього проекту «Stop_sexтинг» у розділі «Програма підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів освіти» (режим доступу: https://stop-sexting.in.ua/programa-pidvyshhennya-kvalifikacziyi-pedagogichnyh-praczivnykiv-zakladiv-osvity).

Зазначена інформація буде корисною для керівників, педагогічних колективів закладів загальної середньої освіти.

За матеріалами сайту
Управління освіти і науки
Чернігівської ОДА


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора