Дата: 22.11.2021 14:06

Із 15 по 21 листопада 2021 року заклади загальної середньої освіти долучилися до проведення ІІ етапу Тижня безпеки дорожнього руху. Класними керівниками, вчителями-предметниками, педагогами-організаторами, медичною сестрою, практичними психологами, шкільними бібліотекарями проведено ряд тематичних заходів.

Відбувся  єдиний національний урок "Безпечна дорога додому".

Пройшли конкурсні змагання на тему "Увага! Діти на дорозі!", театралізований урок "Світлофор Моргайко завітав до нас", виготовлення лепбуків,  мотиваційна казка «Азбука правил дорожнього руху»,  виготовлення абетки для дидактичної гри «Світлофор», тематичні книжкові виставки «Безпека на дорозі — безпека життя»,  «Країна правил дорожнього руху», просвітницький променад «Безпека на дорозі»,  години  класного керівника  «Правила маленьких пішоходів», «Будь уважним на дорозі»,  «Ти - пішоход і велосипедист», конкурси  малюнків «Правила дорожнього руху знай — життя та здоров'я зберігай», «Безпека дорожнього руху», перегляд мультфільмів з теми «Безпека дорожнього руху» та казки  «Правила дорожнього руху», інтерактивні ігри «В країні дорожніх знаків»  «Абетка пішохода», «Знай і виконуй», перегляд тематичного фільму «Я учасник дорожнього руху. Правила дорожнього руху велосипедистів»,  диспут «Безпека на дорозі — безпека життя», вікторини «Дорожні знаки і ми»,  «У Країні Пішоходії», «Це важливо знати», «HELP-консультації  «Надання першої медичної допомоги», «Обережно: дорога!», бесіди з елементами тренінгу «Подорож в історію виникнення дорожнього руху», «Безпека – це твоє життя!», «Поговорімо про безпеку!», розвивальні ігри «Школа світлофорних наук»,  довірлива розмова  «Повинен правила ти знати, коли іти, коли чекати!».