Місяць цифрової грамотності в статистичних даних

Дата: 25.11.2021 09:49

За статистичними даними експертів, які проводили дослідження щодо цифрової грамотності громадян, 53% українців володіють цифровою грамотністю нижче базового рівня. Тому Міністерство цифрової трансформації України оголосило місяць цифрової грамотності — масштабну інформаційну кампанію, яка надихне українців на навчання цифрових навичок.

Із 01 листопада в Україні стартувала масштабна кампанія «Місяць цифрової грамотності» . Дана ініціатива реалізується проєктом Мінцифри, Дія. Цифрова освіта - національною платформою з цифрової грамотності з понад 65 освітніми серіалами, тестами на цифрову грамотність - Цифрограмами та розгалуженою мережею офлайн-хабів цифрової грамотності.

У понад 6000 точок Міністерство цифрової трансформації України оголосило про початок Місяця цифрової грамотності - масштабної інформаційної кампанії, яка має надихнути українців на освоєння цифрових навичок.

Учасники освітнього процесу закладів загальної середньої освіти Срібнянської селищної ради теж долучилися до участі в заходах.

За поданими проміжними звітами дирекцій закладів загальної середньої освіти, 79 педагогічних працівників вже зареєстровані на платформі «Всеукраїнська школа онлайн», а 142 здобувачі освіти – активно на ній працюють.

Із запропонованого переліку освітніх серіалів, найбільш популярними серед наших учасників, по кількості переглядів, стали відео «Основи кібергігієни» (41 перегляд), «Обережно! Кібершахраї» (23 перегляди); «Кіберняні» (перегянула 31 особа), «Серіал для батьків «Безпека дітей в інтернеті»» (37 переглядів) та «Як громаді стати цифровою» (20 переглядів).

Серіал «Електронний підпис» переглянули 17 осіб, а «Нові цифрові професії» -20.

На сьогодні, 77 працівників склали Цифрограм (національний тест на цифрову грамотність).

У соціальній мережі «Facebook», на вебсайтах закладів освіти висвітлюється інформація про перебіг Місяця цифрової грамотності, розміщуються  корисні поради щодо використання цифрових сервісів.

Остаточне підведення підсумків Місяця цифрової грамотності відбудеться після 30 листопада.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)