МОН доручило розпочати прийом учнів до шкіл

Дата: 14.05.2022 10:53

Міністерство освіти і науки доручило організувати прийом заяв про зарахування до закладів освіти для здобуття загальної середньої освіти в 2022/23 навчальному році.

Відповідний наказ (№438 від 13 травня 2022 року "Про деякі питання зарахування до закладів загальної середньої освіти в умовах воєнного стану в Україні) підписаний Міністром освіти і науки Сергієм Шкарлетом (https://osvita.ua/legislation/Ser_osv/86444/).

Заяви про зарахування до школи можуть подаватися нарочно (це коли документи передаються посильним), факсом, електронною поштою, іншими засобами зв'язку чи у будь-який інший спосіб за вибором заявника.

Також буде забезпечене проведення конкурсних випробувань до 5-11 класів закладів (у випадку їх проведення) у найбільш безпечній для дітей формі, зокрема, з використанням цифрових технологій та здійснена видача наказів про зарахування до закладів загальної середньої освіти.

Норми наказу діятимуть протягом воєнного стану в Україні.