Шаховий турнір

Дата: 18.12.2019 17:17

18 грудня 2019 року на базі Срібнянської ЗОШ проведено змагання з шахів. Змагання пройшли в рамках Спартакіади учнівської молоді 2019-2020 навчального року. Участь у шаховому турнірі  взяли 4 команди зі шкіл І-ІІІ ступенів, 4 команди ЗЗСО І-ІІ ступенів, підпорядкованих Срібнянській об’єднаній територіальній громаді та одна ЗОШ Срібнянського району.

Внаслідок наполегливої боротьби перемогу серед шкіл І-ІІІ ступенів вибороли команди – Карпилівської ЗОШ (І загальнокомандне місце), Дігтярівської ЗОШ (ІІ місце) та Срібнянської ЗОШ (ІІІ місце). Серед навчальних закладів І-ІІ ступенів на першій позиції команда Горобіївської ЗОШ, срібло виборола команда Васьківської школи, бронзу- команда з Гриціївки.
Команди-переможці та шахісти, які вибороли призові місця в особистому заліку отримали нагороди від організаторів конкурсу.