І етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України „Козацький гарт”

Дата: 16.10.2019 17:25

11 та  16 жовтня на базі Гриціївського та Дігтярівського закладів загальної середньої освіти пройшов І етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю серед школярів  України «Козацький гарт». Головна мета фестивалю – відродження духовності та патріотизму, виховання молоді на кращих традиціях українського народу, розвиток спортивних якостей та сили духу.
    Серед шкіл І-ІІ ступенів участь у заході взяли команди з чотирьох навчальних закладів – Гриціївської, Горобіївської, Калюжинської та Подільської ЗОШ.
   Школи І-ІІІ ступеня представляли команди Гурбинської, Дігтярівської, Карпилівської, Сокиринської  та Срібнянської ЗОШ.
    Юні спортсмени змагалися у таких видах: човниковий біг, стрибки у довжину з місця, стрибки через скакалку (дівчата), перетягування канату (хлопці), естафета,  продемонструвавши високий рівень підготовки та волю до перемоги.
    Внаслідок напруженої боротьби, переможцями серед команд ЗЗСО І-ІІІ ступенів стали: команда Дігтярівської ЗОШ (І загальнокомандне місце), Гурбинської (ІІ місце) та Карпилівської ЗОШ (ІІІ загальнокомандне місце). Команда Срібнянської школи посіла IV місце, Сокиринської ЗОШ – V загальнокомандне місце.
     Серед ЗЗСО І-ІІ ступеня перемогу розділили команда Горобіївського та Подільського закладів загальної середньої освіти. Команда з Гриціївки виборола ІІІ загальнокомандне місце, Калюжинської ЗОШ – ІV місце.
    Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Срібнянської селищної ради вітає команди-переможці та висловлює вдячність керівникам команд, членам суддівської колегії, адміністраціям навчальних закладів, на базі яких проходили змагання.