Спортивно-масовий захід під девізом "Хто ти майбутній олімпієць?"

Дата: 14.03.2019 18:13

14 березня на базі Срібнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів за підтримки обласного центру фізичного здоров’я «Спорт для всіх» та Чернігівського відділення НОК України пройшов обласний спортивно-масовий захід під девізом «Хто ти майбутній олімпієць?».
    Участь у спортивному святі взяли команди із 9 закладів загальної середньої освіти: Дігтярівської, Карпилівської, Сокиринської,  Срібнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Васьківської, Горобіївської, Гриціївської, Калюжинської, Подільської ЗОШ І-ІІ ступенів.
    Програма заходу складалася з лекції з історії олімпійського руху та спортивних естафет.
    Перемогу у змаганнях здобула команда Гриціївської ЗОШ, друге місце посіла команда Дігтярівської школи, бронзові нагороди виборола  команда з Подолу.
   Нагороди від організаторів заходу всім учасникам, медалі та призи переможцям вручили Ігор Ліфар, директор ОЦ ФЗН «Спорт для всіх» та Віталій Никоненко, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Срібнянської селищної ради.