Всесвітній день протидії торгівлі людьми

Серед найстрашніших порушень прав людини в сучасному світі є злочин, який має багато назв – «біле рабство», «торгівля людьми», «контрабанда людьми», «трафікінг».

10:54 28.07.2023

День Української Державності

28 липня Україна щорічно відзначає День Української Державності з метою утвердження тисячолітніх традицій українського державотворення, яке корінням сягає часів заснування міста Києва та розквітло за князювання Володимира Великого. У 988 році він прийняв християнство як державну монорелігію, що стало для України цивілізаційним вибором. Християнство сприяло піднесенню культури, освіти, дало поштовх розвитку кириличної писемності.

09:51 28.07.2023

До уваги абітурієнтів 2023 року

Харківський Національний університет внутрішніх справ запрошує на навчання за різними спеціальностями, в тому числі на факультет «Кібербезпека».

17:15 19.07.2023

Поради психологів у прямому ефірі

Громадська організація "Безбар'єрність" на своєму Фейсбуці наживо спілкується з фахівцями та фахівчинями у сфері психічного здоров'я на теми, що зараз найбільше турбують українців.

11:06 18.07.2023

Про обласний патріотичний відеомарафон «Тобі, моя Україно!» до Дня Незалежності України

Комунальний позашкільний навчальний заклад «Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді» організовує обласний патріотичний відеомарафон «Тобі, моя Україно!» до Дня Незалежності України.

12:24 17.07.2023

Оголошена обласна туристсько-краєзнавча вікторина «Країна моя – Україна» в online-режимі

Із метою активізації національно-патріотичного виховання учнівської молоді, сприяння формуванню у підростаючого покоління зацікавленості історією, традиціями та географією України комунальний позашкільний навчальний заклад «Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді» 17-26 липня 2023 року проводить обласну туристсько-краєзнавчу вікторину «Країна моя – Україна» в online-режимі.

17:09 13.07.2023

Про освітні матеріали з мінної безпеки

Міністерством освіти і науки України спільно з Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні реалізується низка проєктів із розроблення та поширення матеріалів з мінної безпеки для дітей та дорослих.

11:46 12.07.2023

Як допомогти іншим у стресі

Кожен із нас повинен усвідомити, що піклування про ментальне здоров’я допоможе залишатися стійкішим і зберегти сили для перемоги.

10:41 06.07.2023