новини

Про переліки навчальної літератури та навчальних програм, рекомендованих Міністерством освіти і науки України для використання в освітньому процесі закладів освіти у 2022/2023 навчальному році

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України № 1/10686-22 від 14.09.22 року "Про переліки навчальної літератури та навчальних програм, рекомендованих Міністерством освіти і науки України для використання в освітньому процесі закладів освіти у 2022/2023 навчальному році" переліки навчальної літератури та навчальних програм, рекомендованих Міністерством освіти і науки України для використання в освітньому процесі закладів освіти у 2022/2023 навчальному році, розміщено за посиланнями:

09:32 19.09.2022

Куди звертатися за допомогою щодо онлайн-ризиків для дітей

Згідно з дослідженням, що було проведено в Україні серед школярів 6–18 років у 2021 році, третина опитаних проводить в інтернеті від 3 до 5 годин щодня, а з початком повномасштабного вторгнення росії в Україну, зміною місця проживання багатьох дітей, навчанням онлайн, ця кількість часу лише зростає. Так само зростає імовірність того, що дитина натрапить на злочинців в інтернеті. Тож куди звертатися, якщо це трапилось? Проєкт #stop_sexтинг підготував перелік корисних посилань.

10:57 16.09.2022

З Днем знань!

Шановні вчителі! Дорогі учні, батьки! 1 вересня розпочинається новий навчальний рік. Для кожного з нас – це особлива дата,  День знань, що символізує навчання та розвиток. Для дітей – це новий етап в житті, для педагогів – початок активної роботи та втілення інноваційних підходів та ідей, використання сучасних технологій.

12:28 01.09.2022

Зменшуємо стрес і включаємо дітей у навчання: поради психолога

Перше вересня у 2022 році може бути складним не лише для першачків. Адже велика кількість школярів через війну змінили своє місце проживання або йдуть в іншу школу через те, що їх навчальний заклад пошкоджений російськими ракетами. Зменшити стрес і найкраще включитися в повноцінний навчальний процес після тривалої перерви допоможуть поради сімейного та дитячого психолога Світлани Ройз.

12:05 31.08.2022

Як батькам підготувати дітей до повітряної тривоги в школі

У кожної сім’ї є власний план дій під час повітряної тривоги. Але школа як «окрема родина» повинна діяти злагоджено. Тому важливо прийняти загальні правила евакуації під час сигналу сирени у школі. Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ Україна) підготував коротку інструкцію для українських батьків про те, як готувати дитину до школи в умовах війни.

11:47 31.08.2022

Серпневі зустрічі - 2022

30 серпня на базі Срібнянської школи відбулися серпневі педагогічні зустрічі на тему «Освіта Срібнянщини: виклики сьогодення», в яких взяли участь керівники закладів загальної середньої освіти громади, працівники відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту.

09:40 31.08.2022