A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Срібнянської селищної ради
Офіційний веб-сайт

Новини

День єднання в закладах дошкільної освіти

 З метою виховання у дітей дошкільного віку почуття патріотизму, любові до України, заклади дошкільної освіти громади долучилися до заходів, присвячених Дню єднання. 

12:44 16.02.2022

Проведення заходів до Дня єднання

Президентом України Володимиром Зеленським 14 лютого 2022 року підписано Указ №53/2022 «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства», яким 16 лютого оголошено Днем єднання.

11:04 16.02.2022

Про проведення уроку з медіаграмотності

Під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Культура, медіа, туризм» Президент України Володимир Зеленський звернув увагу на необхідність проведення уроків медіаграмотності для розвитку свідомого та критичного ставлення до інформації, що отримується з різних джерел, в закладах освіти.

10:51 16.02.2022

Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу «Галерея кімнатних рослин»

Дбайливе ставлення людини до природи складається не тільки з уміння використовувати її плоди. Дуже важливим є те, щоб усвідомлення значимості природи стало внутрішнім надбанням особистості. Тому вчителі біології сприяють формуванню екологічної свідомості здобувачів освіти як на уроках, так і в позаурочний час, приймаючи участь у різноманітних природничих конкурсах та акціях.

15:59 15.02.2022

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Із метою вшанування громадян, які виконували військовий обов’язок на території інших держав, сімей загиблих воїнів, формування в учнівської молоді шанобливого ставлення до воїнів-інтернаціоналістів, активної громадянської та патріотичної позиції

08:28 15.02.2022

Показовий урок із англійської мови

У рамках атестації педагогічних працівників 2021/2022 навчального року показовий урок  у 4-Б класі Срібнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів провела вчителька англійської мови Кузьменко Людмила Павлівна.   Легко і невимушено четвертокласники говорили про зиму, вивчали правильні та неправильні дієслова – формували розвиток лексичних та граматичних навичок і вмінь іншомовної мовленнєвої діяльності. У ході заняття вирішувалися багатопланові завдання, використовувалися різні організаційні форми роботи: групові, парні, індивідуальні. Позитивізм створив атмосферу захоплення й зацікавленості - урок пролетів швидко та залишив по собі нові знання, уміння й навички.

16:22 14.02.2022

Підведені підсумки обласного туру Всеукраїнського конкурсу педагогічної майстерності «Учитель року - 2022»

Сьогоднішній світ швидко змінюється. Щодня, щогодини люди відкривають нові явища, процеси, закономірності, що веде до невпинного розвитку та впровадження нових технологій. Сучасні діти не можуть уявити себе без ґаджетів, легко знаходять інформацію в мережі Інтернет, користуються цифровими ресурсами нового покоління.

12:50 14.02.2022

Вхід для адміністратора