День толерантності

На сучасному етапі розвитку суспільства виникла необхідність формування культури толерантності у підростаючого покоління починаючи вже з дошкільного віку.

15:36 17.11.2021

«Онлайн- життя», або безпека в інтернеті (поради вчителю «Як формувати в дітей навички цифрової грамотності»)

Сучасні підлітки — це покоління інтернету. Наскільки ми, сучасні вчителі, готові до змін, щоб бути на рівні з дітьми? Чи знаємо, як допомогти учням опановувати цифровий простір?

14:45 17.11.2021

Корисні поради "Як набути цифрові навички"

Перечитайте, проаналізуйте і дайте відповідь на такі питання:  1.    Чи вмієте Ви створювати: текстові документи; таблиці; малюнки; діаграми; презентації? 2.    Чи використовуєте: Інтернет-технології; локальні мережі; бази даних? 3.    Чи вмієте розробляти власні електронні продукти?

14:13 17.11.2021

Запрошуємо до участі у Всеукраїнському заочному конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!»

Національний еколого-натуралістичний  центр учнівської молоді   оголосив  Всеукраїнський заочний конкурс  робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!».

10:40 17.11.2021

Запалимо вогник толерантності

Практичне заняття з елементами тренінгу  "Запалимо вогник толерантності" в Срібнянському закладі дошкільної освіти  "Сонечко" підготувала та провела з педагогами закладу практичний психолог  Юлія Кузьменко.

16:31 16.11.2021

Всі ми різні! Але всі ми рівні!

З давніх -давен людина пізнавала навколишній світ, а також займалася освітою, вихованням вчилася жити з людьми. Скільки людина існує як цивілізована особистість, стільки мабуть існує і поняття толерантність. Поняття «толерантність»  затверджено Резолюцією Генеральної Конференції  ЮНЕСКО 16 листопада 1995 року, тому саме в цей день  відзначають Міжнародний день толерантності. Саме поняття «толерантність» з’явилося не так уже й давно. Толерантність – це протилежність ворожості, антипатії, ненависті; це терпимість до людей, які чимось відрізняються від нас.

15:28 16.11.2021

Від 15 листопада до 17 грудня 2021 року відбудеться онлайн-навчання вчителів «НУШ: перехід на наступний рівень»

Відповідно до наказу Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації від 10 листопада 2021 року № 309 «Про затвердження переліку тренерів-педагогів та організацію навчання вчителів закладів загальної середньої освіти, які забезпечуватимуть реалізацію нового Державного стандарту базової середньої освіти в 5-х класах у 2022/2023 навчальному році» від 15 листопада до 17 грудня 2021 року відбудеться онлайн-навчання «НУШ: перехід на наступний рівень» учителів галузевих (міжгалузевих) навчальних предметів (інтегрованих курсів), які працюватимуть в 5-х класах від 01 вересня 2022 року.

12:29 15.11.2021

Митець великого таланту

Від 14 травня увесь світ продовжує ушановувати 150-річчя від дня народження Василя Стефаника - видатного українського письменника, неперевершеного майстра соціально-психологічної прози, новатора модерністської техніки письма, новеліста, тонкого спостерігача людської душі, громадського діяча, гуманіста і просвітителя Василя Семеновича Стефаника.

15:02 12.11.2021

Будні закладів дошкільної освіти громади

До відзначення Дня української писемності та мови  долучилися  вихованці та педагоги  Дігтярівського  закладу  дошкільної  освіти «Сонечко». Цього дня відбулася низка пізнавальних та цікавих заходів. Для малечі вихователі  організували  тематичні заняття, театралізовані вистави, виставки робіт дітей,  проводили бесіди про мову.

16:42 11.11.2021

День української писемності та мови

День української писемності та мови – державне свято, яке щороку відзначають в Україні. Встановлене воно 9 листопада 1997 року Указом Президента «Про День української писемності та мови» на підтримку «ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства».

10:10 09.11.2021