A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Срібнянської селищної ради
Офіційний веб-сайт

Новини

День захисників і захисниць України

На відзначення  Дня захисників і захисниць України, яке святкується 14 жовтня, у День Покрови Пресвятої Богородиці, класними керівниками, педагогами-організаторами, бібліотекарями  закладів загальної середньої освіти проведено ряд тематичних заходів: інформаційно-просвітницьких, засідань за круглим столом, виховних годин, лекторіїв, загальношкільних лінійок, свят, відеозвернень, зустрічей із учасниками АТО та ООС,  бібліотечних виставок, виставок малюнків,  козацьких змагань тощо.

16:01 13.10.2021

День захисника України в Срібнянській школі

День захисника України – свято, що відзначається 14 жовтня у день Святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас із Днем Українського козацтва. Це свято пам’яті про наших гордих предків, які вогнем і мечем виборювали право на незалежність рідної держави, свято вшанування козацької  доблесті, свято вдячності всім, хто захищав і захищає нашу рідну землю.

14:36 13.10.2021

Заходи до Дня боротьби з торгівлею людьми

Торгівля людьми – це не міф! Це нагальна проблема сьогодення. Особливо це стосується жінок та дітей. Тому ця тема зараз набирає великих обертів у виховній роботі школи. Все більше людей у світі зустрічаються з цим ганебним явищем.

08:22 13.10.2021

І етап обласного конкурсу-огляду "Галерея кімнатних рослин"

Учні Горобіївської ЗОШ І-ІІ ступенів взяли участь в І етапі обласного конкурсу-огляду внутрішнього озеленення закладів загальної середньої освіти "Галерея кімнатних рослин", який проводить комунальний заклад «Чернігівська обласна станція юних натуралістів».

13:32 12.10.2021

Щодо використання вебплатформи дистанційного навчання «Всеукраїнська школа онлайн»

Відповідно до рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 21.09.2021, на території всіх регіонів України з 23 вересня 2021 року встановлений «жовтий» рівень епідемічної безпеки поширення COVID-19. У зв’язку з цим були оновлені карантинні обмеження, зокрема щодо роботи закладів освіти.

14:42 07.10.2021

Заходи в рамках відзначення Всесвітнього дня психічного здоров'я

Щорічно 10 жовтня відзначається Всесвітній день психічного здоров'я.  Цей день був вперше відзначений 10 жовтня 1992 року за ініціативою Всесвітньої федерації психічного здоров'я задля підвищення рівня обізнаності про проблеми психічного здоров'я та мобілізації зусиль на підтримку кращого психічного здоров'я.

08:54 07.10.2021

Всеукраїнський Тиждень з протидії булінгу в Карпилівському ЗЗСО

Чому одні нетерпимі до інших? Чому той, хто відрізняється від оточуючих, частіше залишається на самоті та стає об’єктом насмішок, а іноді – й проявів колективного цькування? В українському суспільстві зараз багато говорять про толерантність. Водночас одними із найпоширеніших проблем у колективах є булінг та мобінг.

14:22 05.10.2021

Конкурс шкільних проєктів для вчителів історії та суспільних дисциплін "ПОВСЯКДЕННЕ ЖИТТЯ В СРСР У ПЕРІОД 1980-1991 РОКАХ"

Партнери Державної служби якості освіти України (Асоціація з міжнародних питань)запрошують вчителів історії та суспільних дисциплін до участі у конкурсі шкільних усноісторичних проєктів «ПОВСЯКДЕННЕ ЖИТТЯ В СРСР У ПЕРІОД 1980 – 1991 РОКАХ», який реалізовує чеська громадська організація Асоціація з міжнародних питань. Партнерами проєкту в Україні є Український інститут національної пам’яті та Українська асоціація усної історії.

11:24 05.10.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора