новини

Затверджено методичні рекомендації щодо оцінювання результатів навчання учнів 1-4 класів

Міністерство освіти і науки затвердило методичні рекомендації щодо оцінювання результатів навчання учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти. Відповідний наказ і текст рекомендацій оприлюднено на сайті Міністерства освіти і науки України.

16:40 27.07.2021

Про проведення Астрономічних боїв

З метою популяризації астрономічних знань та сприяння вивченню астрономії зацікавленими учнями українських шкіл, переможцями Міжнародної олімпіади з астрономії та астрофізики попередніх років та їх наставниками в 2020 році був започаткований новий вид змагань з астрономії та астрофізики – Астрономічні бої та створений веб сайт «АстроПісочниця» (AstroSandBox, ASB) https://www.astrosandbox.com/.

15:25 26.07.2021

Деякі питання організації виховного процесу в 2021/2022 н.р. щодо формування в дітей та учнівської молоді ціннісних життєвих навичок

Оскільки засадами державної політики у сфері освіти та принципами освітньої діяльності є єдність навчання, виховання та розвиток, а виховання органічно поєднане з процесом навчання дітей, опануванням основами наук, багатством національної і світової культури, Міністерство освіти і науки України приділяє особливу увагу виховному процесу в Новій українській школі, який є невід'ємною складовою освітнього процесу.

10:33 26.07.2021

Про пріоритетні напрями роботи психологічної служби в 2021/2022 навчальному році

З метою подальшої реалізації статті 76 Закону України «Про освіту» Міністерством освіти і науки України розроблені рекомендації щодо пріоритетних напрямів психологічного супроводу та соціально-педагогічного патронату учасників освітнього процесу у 2021/2022 навчальному році.

15:09 22.07.2021

Результати конкурсів на посади директорів закладів загальної середньої освіти Срібнянської селищної ради

1-2 липня 2021 року відбулися конкурсні відбори та засідання конкурсних комісій з проведення конкурсів на посади директорів Дігтярівської, Срібнянської та Сокиринської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів Срібнянської селищної ради. За результатами конкурсних відборів конкурсними комісіями визначено переможців. Відеофіксацію конкурсів можна переглянути за посиланнями:

16:26 05.07.2021

Оголошення (конкурсний відбір)

До уваги  членів конкурсних комісій та кандидатів на посаду директорів закладів загальної середньої освіти  Срібнянської селищної ради!

15:39 30.06.2021

Відбулися засідання конкурсних комісій

18 червня 2021 року відбулися засідання конкурсних комісій з проведення конкурсів на зайняття посад директорів (у зв’язку із завершенням терміну строкового трудового договору) таких закладів загальної середньої освіти Срібнянської селищної ради Чернігівської області: -    Дігтярівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Срібнянської селищної ради Чернігівської області;  -    Срібнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Срібнянської селищної ради Чернігівської області; -    Сокиринської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Срібнянської селищної ради Чернігівської області.

14:26 18.06.2021

Проєкт "Запитай психолога"

Кафедра психології ЧОІППО імені К.Д.Ушинського разом з Навчально-методичним центром психологічної служби у системі освіти області започаткували спільний проєкт «Запитай психолога».

16:09 15.06.2021

Цифрограм для вчителів

Міністерство освіти і науки України інформує, що Міністерство цифрової трансформації України спільно з МОН на виконання Національної концепції розвитку цифрових компетентностей до 2025 року, схваленою розпорядженням Кабінету Міністрів України від 03 березня 2021 року №167-р, представили електронний інструмент вимірювання цифрових компетентностей вчителів - Цифрограм для вчителів.

15:55 15.06.2021