людям з порушенням зору
Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Срібнянської селищної ради
Офіційний веб-сайт

«Майте любов між собою…»

Показовий урок у 7 класі з теми «Монгольська навала на Русь-Україну. Золота орда» у рамках атестації педагогічних працівників проведений вчителем вищої категорії зі званням «старший учитель»  Гурбинської ЗОШ І-ІІ ступенів Дяченко Ніною Іванівною.

12:31 22.02.2022

Інтегроване заняття "Космічна подорож"

У рамках атестації педагогічних працівників 2021/2022 навчального року інтегроване заняття для дітей старшого дошкільного віку з пріоритетом логіко-математичного розвитку «Космічна подорож» провела вихователька Срібнянського закладу дошкільної освіти «Сонечко» БУРМІСТР Алла Миколаївна.

11:12 18.02.2022

Урок з медіаграмотності

Усім відомо, що сучасна школа покликана підготувати учнів до життя в суспільстві, навчити практичних навичок, які допоможуть їм у повсякденні. У світі, яким керує інформація, дитина мусить вміти її критично оцінювати, знати, яким джерелам можна довіряти, що таке фейкові новини та як захиститися від маніпуляцій.

16:39 17.02.2022

День єднання в закладах дошкільної освіти

З метою виховання у дітей дошкільного віку почуття патріотизму, любові до України, заклади дошкільної освіти громади долучилися до заходів, присвячених Дню єднання.

12:44 16.02.2022

Проведення заходів до Дня єднання

Президентом України Володимиром Зеленським 14 лютого 2022 року підписано Указ №53/2022 «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства», яким 16 лютого оголошено Днем єднання.

11:04 16.02.2022

Про проведення уроку з медіаграмотності

Під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Культура, медіа, туризм» Президент України Володимир Зеленський звернув увагу на необхідність проведення уроків медіаграмотності для розвитку свідомого та критичного ставлення до інформації, що отримується з різних джерел, в закладах освіти.

10:51 16.02.2022