A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Срібнянської селищної ради
Офіційний веб-сайт

Новини

Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу «Галерея кімнатних рослин»

Дбайливе ставлення людини до природи складається не тільки з уміння використовувати її плоди. Дуже важливим є те, щоб усвідомлення значимості природи стало внутрішнім надбанням особистості. Тому вчителі біології сприяють формуванню екологічної свідомості здобувачів освіти як на уроках, так і в позаурочний час, приймаючи участь у різноманітних природничих конкурсах та акціях.

15:59 15.02.2022

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Із метою вшанування громадян, які виконували військовий обов’язок на території інших держав, сімей загиблих воїнів, формування в учнівської молоді шанобливого ставлення до воїнів-інтернаціоналістів, активної громадянської та патріотичної позиції

08:28 15.02.2022

Показовий урок із англійської мови

У рамках атестації педагогічних працівників 2021/2022 навчального року показовий урок  у 4-Б класі Срібнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів провела вчителька англійської мови Кузьменко Людмила Павлівна.   Легко і невимушено четвертокласники говорили про зиму, вивчали правильні та неправильні дієслова – формували розвиток лексичних та граматичних навичок і вмінь іншомовної мовленнєвої діяльності. У ході заняття вирішувалися багатопланові завдання, використовувалися різні організаційні форми роботи: групові, парні, індивідуальні. Позитивізм створив атмосферу захоплення й зацікавленості - урок пролетів швидко та залишив по собі нові знання, уміння й навички.

16:22 14.02.2022

Підведені підсумки обласного туру Всеукраїнського конкурсу педагогічної майстерності «Учитель року - 2022»

Сьогоднішній світ швидко змінюється. Щодня, щогодини люди відкривають нові явища, процеси, закономірності, що веде до невпинного розвитку та впровадження нових технологій. Сучасні діти не можуть уявити себе без ґаджетів, легко знаходять інформацію в мережі Інтернет, користуються цифровими ресурсами нового покоління.

12:50 14.02.2022

Про соціальні відеоролики до Дня Героїв Небесної Сотні

До Дня Героїв Небесної Сотні, який  Указом Президента України № 69 від 11 лютого 2015 року щорічно відзначається 20 лютого, Міністерством культури та туризму України виготовлені соціальні відеоролики під назвою «Відзначення Дня Героїв Небесної Сотні».

15:40 10.02.2022

Стартує Європейська фенологічна кампанія 2022 у рамках програми GLOBE

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді оголошує початок Європейської фенологічної кампанії в рамках програми GLOBE (Global Learning and Observations to Benefit the Environment), яка стартує 18 лютого 2022 року. 

08:42 10.02.2022

Шановні педагоги, батьки, учні!

     Пандемія Covid-19 триває вже третій рік, що суттєво вплинуло на освітній процес в Україні. На сьогоднішній день у закладах освіти громади склалася непроста ситуація із захворюванням на ГРВІ,  грип та СOVID-19. 

14:31 09.02.2022

Вхід для адміністратора