«Якою я хочу бачити свою громаду в 2027 році»

Дата: 24.03.2021 08:20

Заклади загальної середньої освіти взяли участь у тематичному конкурсі  малюнків «Якою я хочу бачити свою громаду в 2027 році»  (серед учнів 7-11 класів).

26 дитячих робіт промовисто передали прагнення підростаючого покоління бачити громаду в майбутньому процвітаючою і перспективною: зі стабільним місцевим бюджетом,  якісними освітою та медициною, мережею дошкільних закладів, закладів культури, якісним зв'язком, благоустроєм,  дорогами європейського стандарту, зонами відпочинку родючими полями.

На засіданні фокус-групи за участю селищного голови Олени Панченко та членів робочої групи з розроблення Стратегії розвитку Срібнянської територіальної громади Чернігівської області на 2021–2027 роки та плану заходів із її реалізації на 2021–2023 роки на принципах залучення громадськості було визначено переможців конкурсу.

Перше місце здобула робота учениці 10-А класу Срібнянської ЗОШ  Коваленко Каріни «Нащо й клад, коли в громаді – лад». Друге місце – робота учениці 10-Б  класу Срібнянської ЗОШ Лук’янової Валерії  «Моя громада». Третє місце розділили між собою  колективна робота учнів 8 класу Горобіївської ЗОШ - Гайдука Дмитра, Коваленка Павла, Хілобка Дениса  та робота «Ласкаво просимо до нашої громади» учениці 10 класу Дігтярівської ЗОШ  Муравейник Аліни.

Переможці конкурсу отримають відзнаки  селищного голови.

Дякуємо всім учасникам за участь і вітаємо юних художників  - небайдужих громадян нашої громади в майбутньому -  з перемогою!