Свято Весни в Срібнянському ЗДО «Сонечко»

Дата: 03.03.2021 08:46

У вихованців середньої групи «Дзвіночок» Срібнянського закладу дошкільної освіти «Сонечко» відбулося свято, присвячене Дню 8 березня. Діти прийшли до святкового весняного лісу, щоб назбирати квітів та привітати своїх мам.

Їм зустрілася весела Краплинка, яка гуляла та зустрічала весну.Вона й запросила дівчаток у таночок. Доки вони розважалися, з’явилося багато квіточок на лісових галявинках...

Дітки читали віршики про мам та бабусь, співали пісні, гралися з Краплинкою, навчили її грати на музичних інструментах в оркестрі. Назбиравши квітів, діти подякували Краплинці за весняний подарунок, а вона пообіцяла вивчити віршики та пісеньку для своєї матусі Хмаринки та бабусі весняної Зливи.

Свято пройшло цікаво і креативно. Залишилося море незабутніх дитячих вражень, емоцій та посмішок.