Міністерство освіти і науки України надало переліки навчальної літератури для шкіл

Дата: 12.08.2021 09:59

Міністерство освіти і науки надало переліки навчальної літератури та навчальних програм, рекомендованих для використання закладами освіти у 2021/2022 навчальному році.

Зокрема, рекомендований список містить переліки навчальної літератури та навчальних програм для закладів дошкільної освіти, початкової, базової та старшої школи, а також переліки літератури для учнів, які навчаються мовами національних меншин та учнів з особливими освітніми потребами.

У Міністерстві освіти зазначають, що переліки рекомендованої літератури і програм доповнюватимуться новими назвами та оновлюватимуться з урахуванням терміну дії грифів, наданих літературі та навчальним програмам.