День спротиву

Дата: 26.02.2021 10:12

26 лютого -  День спротиву. Відтепер маємо додати ще одну сторінку в систему заходів національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді.

Учителями історії,  класними керівниками, педагогами-організаторами з нагоди роковин тимчасової окупації Автономної Республіки Крим та Дня спротиву проведені тематичні виховні години, інформдайджести, «круглі столи», тематичні бесіди в закладах загальної середньої освіти, виставки довідкової літератури в шкільних бібліотеках і бібліотечних кімнатах: «Крим – це Україна», «Крим учора і сьогодні», «Без Криму немає вільної і незалежної України», «Що для мене є Крим?», «Крим сьогодні», «Супротив триває», «Окупація Криму», «Крим – це сіль України», «Ціна анексії – життя», «День спротиву», «Від Карпат до Криму – Ураїна єдина», «Сподівання».