Змагання з волейболу серед дівочих команд ЗЗСО

Дата: 14.02.2019 10:42

13 лютого в Срібнянській загальноосвітній школі відбулися змагання з волейболу серед дівочих команд закладів загальної середньої освіти. Змагання пройшли в рамках Спартакіади учнівської молоді 2018-2019 навчального року.
      Участь у волейбольних змаганнях взяли 4 команди з Гурбинського, Дігтярівського, Карпилівського та Срібнянського ЗЗСО.
      У ході змагань усі команди показали відмінну техніку гри, майстерність та спортивний азарт.
     Особливо напруженою була боротьба за перше місце між командами Дігтярівської та Карпилівської шкіл.
    Відтак, перше місце виборола команда Дігтярівської ЗОШ, друге – Карпилівської, третє – Срібнянської загальноосвітньої школи. Гурбинчани посіли четверте місце.
     Грамоти та медалі від організаторів конкурсу переможцям вручили спеціаліст відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Сергій Лисенко та завідувач методичним кабінетом відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Срібнянської селищної ради Людмила Мотузка.