Дітям про Шевченка

Дата: 02.03.2021 11:28

Наближається визначна дата - день народження великого українського поета, художника, національного генія Т.Г.Шевченка. Тому основне завдання сьогодні - запалити в душі малюків вогник цікавості до творчості великого Кобзаря; викликати інтерес до культурної спадщини українського народу. у Савинському закладі дошкільної освіти «Сонечко»  проведено серію занять  по ознайомленню дітей із життям та творчістю Тараса Григоровича  Шевченка.

Були використані різні форми організації дитячої життєдіяльності: читання та вивчення з дітьми творів сина українського народу Т.Г.Шевченко, проведення тематичних занять по ознайомленню з творчістю та життям відомого поета, організація дидактичних ігор, розгляд ілюстрацій до вивчених творів.