Візит народного депутата Олега Ляшка до Срібнянського ЗЗСО

Дата: 13.12.2018 12:43

Фото без опису12 грудня 2018 року Срібнянську ЗОШ І-ІІІ ст. відвідав народний депутат України, лідер Радикальної партії Олег Ляшко.

Народного депутата зустрічали директор школи Валерій Декрет, голова районної ради Олена Панченко, секретар Срібнянської селищної ради Ірина Мартинюк, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Срібнянської селищної ради Віталій Никоненко.

Олег Валерійович цікавився проблемами навчального закладу, спілкувався з працівниками школи та учнями. Всі бажаючі могли зробити фото на пам’ять з народним депутатом.

Приємним сюрпризом для всіх учнів школи від депутата став подарований фотоапарат Canon EOS M10.

У навчальний заклад Олега Ляшка запросили здобувачі освіти 2-Б та 6-Б класу Артем та Ельвіра Наконечні. Зробивши екскурсію по школі, народний депутат поспілкувався з авторами листа та вручив їм новорічні подарунки.