Відеолінійка «І лине над землею Шевченкове слово»

Дата: 09.03.2021 14:18

В історії назавжди залишаються імена, які з гордістю вимовляє, пам’ятає і шанує людство. У перші березневі дні ми знову згадуємо Тараса Григоровича Шевченка. 207 років минуло з дня народження поета, проте і нині живе під сонцем України Кобзареве слово, слово великої, непогасної любові до свого народу, своєї землі.

У Срібнянській ЗОШ І-ІІІ ступенів учні 8-А класу разом з класним керівником Ольгою Соловей підготували відеолінійку «І лине над землею Шевченкове слово».
У класних колективах  проведені  тематичні години класних керівників: «У кожного своя доля і свій шлях широкий», «Маленьким дітям про Великого Кобзаря», «Земля Великого Тараса», «До тебе я, Тарасе, йду».

Ми впевнені, що ці та інші заходи, які відбулися в школі, допоможуть молодому поколінню зрозуміти та усвідомити неоціненний вклад Тараса Шевченка в зародження та розвиток української культури, мови, нашої державності.