«Шевченківське слово живе!»

Дата: 10.03.2021 14:52

Сокиринський заклад дошкільної освіти «Метелик» долучився до вшанування пам'яті великого Кобзаря і саме сьогодні було проведено тематичне заняття «Шевченківське слово живе!».

На ньому вихователь Ірина Андрусенко познайомила дітей із нелегким життям Великого українського поета, художника, мислителя...

Намагалася донести дітям величність митця, його незламну волю та відданість  своїй Батьківщині. Відзначила величезну роль поета у творенні нашої історії, наголосила, що світлий образ Великого Кобзаря-безсмертний, як і народ, що породив його!

Діти із захопленням слухали розповідь вихователя про Т.Г.Шевченка, із задоволенням декламували рядки  його віршів. А наприкінці заняття переглянули навчальний мультик, у якому Тітонька Сова познайомила діток із відомими картинами Великого художника.