Кольоровий тиждень в дитячому садочку"Сонечко"

Дата: 22.04.2021 15:06

З 19 квітня  2021 року   в Срібняському ЗДО «Сонечко» розпочвся наздвичайно цікавий і веселий кольоровий тиждень в рамках Тижня психологічної служби.

Кожен день Тижня був присвячений певному кольору. В усіх вікових групах закладу психолог Юлія Кузьменко разом з вихователями, створювали атмосферу творчості та зацікавленості у пізнанні кольорової гами навколишнього світу. Кожного ранку вихователі зустрічали дітей в групі, яка була оформлена у відповідний колір. Дітки теж приходили одягнені у такий же колір. Була спланована і продумана навчально – розвивальна діяльність, діти називали кольори, пригадували значення кожного з кольорів, визначали характер кольору, розглядали одяг, малювали, розгадували кольорові загадки, грали в ігри.