Конкурс малюнків "Цінність води"

Дата: 22.03.2021 15:12

Відповідно до листа Деснянського басейнового  управління  водних ресурсів від 26.02.2021 233/3-1/ДС/25-21, з нагоди відзначення Всесвітнього дня водних ресурсів (Всесвітнього дня води), який щороку світова спільнота святкує 22 березня, серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти Срібнянської селищної ради проходив конкурс малюнків на тему «Цінність води».

Участь у конкурсі взяли: учень 5 класу Васьківської ЗОШ І-ІІ ступенів Клюєнков Артем, учениця 8 класу Гриціївської ЗОШ І-ІІ ступенів Юрченко Дарина, учениця 5 класу Дігтярівської ЗОШ І-ІІІ ступенів МАжуга Яна та учениця 8 класу Дігтярівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Черевко Юлія.

Конкурс проводився у двох номінаціях: індивідуальний малюнок та колективний плакат. Усі подані роботи виконані в номінації "Індивідуальний малюнок".

За умовами Конкурсу кожна робота повинна бути доповнена невеликим описом, попередньо надіслана  в електронному вигляді та подана в оригіналі до Управління водних ресурсів.

Учасниками конкурсу умови виконані, а тому чекаємо на результати і сподіваємося на перемогу.

Конкурсний малюнок Юрченко Дарини

Конкурсний малюнок Клюєнкова Артема