Відбувся конкурс на зайняття вакантних посад директорів закладів загальної середньої освіти Срібнянської селищної ради

Дата: 19.03.2021 15:19

19 березня 2021 року відбувся конкурс на зайняття  вакантних посад директорів Карпилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  та  Подільської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів  Срібнянської селищної ради.
        До конкурсної комісії увійшли заступник селищного голови Ніна Бондаренко (голова комісії), начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Віталій Никоненко (заступник голови комісії), голова районної  профспілки працівників освіти і науки України Катерина Вернигорова-Грома, головний спеціаліст відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Людмила Якименко, депутати селищної ради Володимир Білодід та Микола Діденко, представники трудових колективів закладів Ніна Бегеза та Ірина Ювженко, представники батьківської громадськості Світлана Желіба,  Юрій Кишман.
        Конкурсний відбір здійснювався за результатами тестування (перевірки знань законодавства у сфері загальної середньої освіти), виконання ситуаційних завдань (визначення професійних компетентностей конкурсанта), презентації перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти та надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії.
     Бажання брати участь у конкурсі на зайняття  вакантної посади директора Карпилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  виявила Білоус Наталія Миколаївна, заступник директора з навчально-виховної роботи  названого закладу загальної середньої освіти, а на зайняття  вакантної посади директора Подільської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів – Тяжкун  Людмила Василівна, заступник директора з навчально-виховної роботи  Подільського закладу загальної середньої освіти, які набрали необхідну кількість балів для визнання їх переможцями даного конкурсу.
      Законом України «Про повну загальну середню освіту» передбачено призначення керівників державних і комунальних закладів загальної середньої освіти за конкурсом терміном на 6 років. Білоус Наталія Миколаївна та Тяжкун Людмила Василівна вперше призначаються на посаду керівника закладу загальної середньої освіти, то ж  з ними буде укладено строкові  договори терміном на два роки.