Бути здоровим – престижно та модно

Дата: 17.03.2021 16:21

Спеціалісти ЦССМ Срібнянської селищної ради Оксана Хоменко, Людмила Хоменко, Олена Пиндюра протягом лютого-березня провели цикл бесід з учнівською молоддю Срібнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Від правил особистої гігієни та здорового способу життя до правил користування приладами побуту, соціальними мережами, банківськими послугами – це далеко не всі питання, які були обговорені з учнями. Адже формування фізично і морально здорових, сильних, всебічно розвинених підлітків, спонукання молоді до активного способу життя, пропаганда здорового способу життя, формування особистості школяра без шкідливих звичок, що стає джерелом позитивного впливу, виховання в учнів розуміння здоров’я як пріоритетної цінності в житті, мотивація школярів до самовиховання, прагнення здорового способу життя, активної громадянської життєвої позиції – це престижно та модно.