Виховна година «Україна - моя Батьківщина. Видатні українці, які зробили внесок у розвиток України як держави»

Дата: 02.03.2021 16:51

Виховна година на тему: «Україна - моя Батьківщина. Видатні українці, які зробили внесок у розвиток України як держави» проведена у  8-9 класах Калюжинської ЗОШ І-ІІ ст. (класний керівник   Соловей М.К.).

У ході заходу діти мали змогу активувати  знання про власну державу. Перегляд презентації дав змогу поринути  в мальовничі місця нашої країни, ознайомитися з пам'ятками архітектури, які мають державне значення. Також до уваги учнів була представлена фотовиставка видатних людей, діячів, вчених, письменників, спортсменів , які своїми здобутками зробили значний внесок у розвиток нашої країни. Виховна година завершилася вікториною – здобувачі освіти відповідали на запитання, розгадували  ребуси та кросворди.