ХХІ Всеукраїнський конкурс учнівської творчості

Дата: 16.11.2021 12:22

Від 01 листопада 2020 року до 25 лютого 2022 року триває ХХІ Всеукраїнський конкурс учнівської творчості, що проходить під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!».

До розгляду в Конкурсі приймаються роботи на тему: «Заради честі, миру і майбутнього України» у номінаціях «Література» та «Історія України і державотворення», що раніше не подавалися до участі в інших наукових і творчих конкурсах регіонального та державного рівнів, присвячені українським добровольцям, які свідомо, за покликом серця у важкий для нашої країни час стали на захист суверенітету і територіальної цілісності України. Епіграфом до творчих робіт можуть бути слова української поетеси Ольги Калини: «…Своє життя поклали на ваги, І не вагались жодної хвилини. Злякалися, спинились вороги. І ми сьогодні маєм – Україну!».