Запрошуємо до участі у Всеукраїнському заочному конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!»

Дата: 17.11.2021 10:40

Національний еколого-натуралістичний  центр учнівської молоді   оголосив  Всеукраїнський заочний конкурс  робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!».

Регіональний етап конкурсу проводить КЗ «Чернігівська обласна станція юних натуралістів».  Роботи для участі в  регіональному етапі в електронному вигляді (формат JPEG, JPG) надсилаються до 17 грудня 2021 року на  електронну адресу: oblsuncn@ukr.net КЗ «Чернігівська обласна станція юних натуралістів» (з поміткою «Моя країна – Україна»). Телефон для довідок (0462) 644-740 (Контактна особа – Леус Юрій Віталійович).

Умови проведення конкурсу та вимоги до оформлення робіт можна знайти в листі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді від  15 листопада 2021 року № 240 «Про проведення Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!»

(https://nenc.gov.ua/wp-content/uploads/2020/11/11-15-240.pdf)