21 листопада - День Гідності та Свободи

Дата: 19.11.2021 14:22

Із нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи в Дігтярівській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшли різнопланові заходи. Учні 10 класу писали твір-роздум «Честь і гідність крізь призму сьогодення». Із школярами були проведені Уроки гідності на тему «Свобода, воля і честь понад усе!», громадська акція «Вогники Свободи», урочистості біля стели «Небесна сотня».

День Гідності та Свободи – особлива дата для кожного свідомого українця, для кожного справжнього патріота, адже саме в цей день найгостріше відчувається сила єдності та безмежна гордість за те, що наша Батьківщина багата на справжніх героїв із великим серцем і високим духом, спроможних захистити національну свободу та боротися за щасливе майбутнє прийдешніх поколінь.

Низький уклін усім захисникам української державності, які назавжди залишаться в пам’яті народу та будуть гідним прикладом для майбутніх поколінь!