День Збройних сил України

Дата: 06.12.2021 14:15

6 грудня — в день ухвалення 1991 року закону України «Про Збройні сили України», українці відзначають державне свято – День Збройних сил України.

Збройні Сили — це один із основних елементів стабільного і впевненого розвитку  держави, справжня гарантія державного суверенітету.

За традицією, 6 грудня вітають усіх військових, а надто тих, хто захищає східні рубежі нашої країни. Зараз це свято стало символом справжньої мужності, героїзму і відваги.

У цей день ми низько вклоняємося подвигу тих, хто віддав своє життя за Україну  та всім тим, хто несе військову службу в зоні ООС, за відданість українській державі, незламну силу волі та героїзм.

Із нагоди свята в Карпилівській школі відбулися спортивні змагання між хлопцями 5-9 класів.

Учнівський та педагогічний колективи ушанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіальної дошки й місця поховання загиблого в зоні АТО земляка-герся Олександра Таценка.

Слава Україні! Героям слава!